fbpx

BYKIR DESIGN HAKKIMIZDA

Müşteri Odaklı İç Mekan Tasarımı ve Mobilya Üretimi

BYKIR DESIGN, müşteri memnuniyetini esas olarak alır. İhtiyaçlara yönelik çözümler sunmayı ve sürekli iletişimde kalarak özellikle tasarım sürecini optimize etmeyi amaçlar. Her projede, müşterilerimizin isteklerini anlamak ve onların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için titizlikle çalışırız.

Müşteri İletişimi ve İşbirliği

Müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde olmak, aynı zamanda tasarım sürecinde onların geri bildirimlerini ve isteklerini dikkate almak bizim için önemlidir. Müşterilerimizin yaşam tarzı, zevkleri ve ihtiyaçlarına uygun iç mekanlar tasarlamak için onlarla sürekli iletişim halindeyiz. Bu şekilde, her aşamada müşterilerimizi projenin bir parçası olarak hissettiririz ve sonuç olarak tatmin edici bir tasarım elde ederiz.

Estetik ve Fonksiyonellik Dengesi

İç mekan tasarımında estetik ve fonksiyonellik arasında denge sağlamak ilk önceliğimizdir. Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini dikkate alarak, hem görsel olarak çekici hem de kullanışlı yaşam alanları oluşturmak için özenle çalışırız. İç mekanların düzenlenmesi, renk seçimi, mobilya yerleşimi ve dekorasyon gibi unsurları titizlikle planlayarak, her detayın kusursuz olmasını sağlarız.

Özelleştirilen Mobilya Tasarımı

Mobilya tasarımında, müşterilerimize özelleştirilen çözümler sunarız. Ayrıca müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar yapar mevcut mobilya seçeneklerini uyumlu hale getiririz. Bu sayede, her mekana özgü ve benzersiz mobilyalarla donatılmış yaşam alanları oluşturmaktadır.

Proje Yönetimi ve Takibi

İç mekan tasarımı ve mobilya üretimi projelerinin her aşamasını titizlikle yönetiriz. Bütçe planlaması, kaynak yönetimi, iş programının belirlenmesi ve işin ilerlemesinin düzenli olarak takibi bizim için önemlidir. Müşterilerimizi her aşamada bilgilendirir ve sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlarız.

BYKIR DESIGN’in Vizyonu

BYKIR DESIGN olarak, sadece iç mekanları tasarlamakla kalmayıp, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz. Bu sayede her projede, estetik ve fonksiyonellik arasında mükemmel bir dengeyi sağlayarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleriz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı, işimizin temel taşlarıdır. Bu doğrultuda sürekli olarak kendimizi geliştiririz.

Online sipariş ile özelleştirilmiş mobilya tasarım modelleri. Siparişiniz için Nişantaşı şubemizde ölçü, kumaş ve renk seçimi yapılmaktadır.

BYKIR DESIGN: Özelleştirilen Mobilyalar

BYKIR DESIGN’ da üretilen mobilyalar firmamız garantisi kapsamındadır. Sonuç olarak garanti süresi ve koşulları ürün türüne göre değişiklik göstermektedir.

instagram: bykirdesign

Menü